ЗДО, Павлівка
Калинівський район, Вінницька область

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Заклад дошкільної освіти розташований в нетиповій двоповерховій будівлі, загальною площею 384 кв.м. Проектна потужність закладу  складає 35 місць. Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 10,5-годинним режимом роботи. У даний час функціонує 2 дошкільні групи і 1 ясельна – 98  дітей.

Загальна площа території закладу 0,45 га. Територія закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований  майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені тіньові навіси, пісочниці, ігрове обладнання.  Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники,  висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення  закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, ревізія системи опалювання,  вентиляційних та каналізаційних систем.

Заклад забезпечений протипожежним інвентарем, наявний пожежний щит (повністю укомплектований), достатня кількість вогнегасників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є водонагрівачі, технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві навчально-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Обладнаний методичний кабінет, облаштовано місце для роботи  музичного керівника.

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, магнітофон, дитячі музичні інструменти, є необхідний спортивний інвентар. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

Медичний кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів, обладнано медичний кабінет.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, холодильним обладнанням.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: 1 комп’ютером та ноутбуком з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi, 2 магнітофонами, 2 принтерами, сканером, телевізором, фотоапаратом, проектором, мультимедійною дошкою.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої  закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до чинного законодавства. Джерелами фінансування  закладу є кошти: сільського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування.  

Логін: *

Пароль: *